• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Żory

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Sieć EURES ma już 25 lat! - informacje o konkursie

  (2019-11-26)

  Sieć EURES ma już 25 lat! Utworzona w 1994 roku EURES (EURopean Employment Services) wspiera na poziomie europejskim podstawowe prawo obywateli UE do swobodnego przemieszczania się, pomagając osobom poszukującym pracy w znalezieniu zatrudnienia w innym kraju UE, a pracodawcom w rekrutacji pracowników na terenie całej Europy. W naszym kraju sieć EURES funkcjonuje od 15 lat, czyli od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

  Uwaga, uwaga! Komisja Europejska ogłosiła konkurs z okazji 25-lecia sieci EURES.

          Do wygrania jest voucher o wartości 500 euro na wybrany kurs językowy bądź inne szkolenie, które zwiększy szanse na rynku pracy. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które skorzystały z usług sieci EURES np. znalazły pracę, uzyskały ważną dla siebie poradę, wzięły udział w targach pracy lub innym wydarzeniu zorganizowanym w ramach sieci EURES. Swoją historię na temat uzyskanego wsparcia należy opowiedzieć nagrywając 1-minutowy film, który wraz z wypełnioną ankietą trzeba zamieścić na stronie https://woobox.com/mi59hp?fbclid=IwAR1m3O-LBVTZcWIhSz6QjwnTxb4eKZ5vfMNgSL6hhQhb-7vMoazXOsOGfiQ Zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni do zaprezentowania swoich historii podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się w Brukseli 30 stycznia 2020 r.! Koszty podróży oraz zakwaterowania pokrywa organizator (Komisja Europejska). Konkurs trwa do 8 grudnia 2019 r.

              Jesteś pracodawcą, który współpracował z siecią EURES? Weź udział w konkursie organizowanym przez Komisję Europejską. Do wygrania voucher o wartości 500 euro do wykorzystania na kurs językowy dla pracowników, inne szkolenie związane z mobilnością pracowników (np. integracji w środowisku międzynarodowym) lub profesjonalny film promujący Państwa firmę.  Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy przesłać zdjęcie wraz z krótkim opisem odpowiadającym na pytanie - Co swoboda przemieszczania się pracowników oznacza dla mojego biznesu? Zdjęcie musi być prawdziwe, wykonane przez firmę zgłaszającą się do konkursu. Wszystkie prace należy przesyłać za pośrednictwem głównych mediów społecznościowych EURES np. Facebook, LinkedInn lub pocztą elektroniczną na adres EURES.competitions@ecorys.com do 9 grudnia 2019 r.

            Na podstawie otrzymanych zgłoszeń biuro koordynacyjne EURES w Brukseli wybierze 3 zwycięzców. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną powiadomieni 13 grudnia br. Zwycięzcy konkursuzostaną zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się w Brukseli 30 stycznia 2020 r.!

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 1164724

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl