PUP Żory
http://nd.pup.zory.pl/formy_aktywizacji/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:852.html
Drukuj grafikę : tak / nie
(2019-10-23)

Za nami IX Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach którego Powiatowy Urząd Pracy w Żorach zaangażowany był jako współorganizator jednej z sesji panelowych z udziałem przedstawicieli MRPiPS „Powiatowe Urzędy Pracy jako koordynatorzy działań na lokalnym rynku pracy”.  Dyskusja panelowa obejmowała m.in. temat związany demografią i jej wpływem na przyszłość rynku pracy. W drugiej części panelu, przedsiębiorcy województwa śląskiego, którzy tworzyli swoje biznesy przy wsparciu PUP, odebrali z rąk Wiceministra Stanisława Szweda oraz Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach nagrody i wyróżnienia w wojewódzkim konkursie „Najlepszy debiut w biznesie” oraz „5 lat po debiucie”.

Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii „Najlepszy debiut w biznesie” kapituła przyznała Panu Andrzejowi Serafinowi, który założył działalność gospodarczą dofinansowaną przez PUP w Żorach – „Byfyj & Pasja Gotowania”, którą znamy z doskonałej kuchni. Firma Pana Andrzeja posiada certyfikat „Firma Godna Zaufania”, jest laureatem plebiscytu Dziennika Zachodniego „Mistrzowie Smaku 2018” w dwóch kategoriach: „Kucharz Roku” i „Bistro Roku”. Ze szczególną dbałością pielęgnuje i promuje głęboko zakorzenioną tradycję kuchni śląskiej w naszym Mieście.

Panu Andrzejowi oraz wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym podczas tegorocznego Kongresu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a osoby zarejestrowane w naszym urzędzie zachęcamy do korzystania z naszego wsparcia i rozwijania własnych pasji.

 

.

(fot. Facebook)

 

(fot. Facebook)