• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Żory

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Wyróżnienie PUP Żory na jubileuszowej konferencji z okazji 100-lecia publicznych służb zatrudnienia

  (2019-05-24)

  Wyróżnienie PUP Żory na jubileuszowej konferencji z okazji 100-lecia publicznych służb zatrudnienia

  Zmiana pokoleniowa i zarządzanie wiekiem na rynku pracy było tematem konferencji zorganizowanej w Katowicach w dniu 22 maja br. z okazji przypadającego w tym roku 100-lecia publicznych służb zatrudnienia, które zaczęły funkcjonować po odzyskaniu przez Polskę niepodległości na mocy dekretu Marszałka Józefa Piłsudskiego z 27 stycznia 1919r. o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami.

  Podczas konferencji Pani Irena Ficek, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żorach została uhonorowana oznaką Primus in Agendo. Odznaka ustanowiona została Rozporządzeniem Rady Ministrów i nadawana jest przez Ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny, osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny. Jest wyrazem uznania dla aktywnej , pełnej zaangażowania i oddania postawy, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

  W imieniu Pani Minister Elżbiety Rafalskiej wręczenia dokonał Pan Stanisław Szwed Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

   

  Foto. Anna Herz

  Foto. Anna Herz - http://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/jubileusz-100-lecia-publicznych-sluzb-zatrudnienia-w-polsce

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 750716

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl